اجتماعی

قرارداد صندوق بازنشستگی کشوری با مراکز درمانی تامین‌اجتماعی برای خرید خدمات

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: اولویت نخست صندوق بازنشستگی «درمان و سلامت بازنشستگان» است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، نعمت الله ترکی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در سفر یک روزه به استان هرمزگان در نشستی با «مهدی دوستی» استاندار هرمزگان دیدار و گفت و گو کرد.

ترکی در این نشست اولویت نخست صندوق بازنشستگی کشوری را موضوع درمان و سلامت بازنشستگان دانست و افزود: هیچ بازنشسته‌ای نباید دغدغه هزینه‌های درمان را داشته باشد.

وی گفت: علاوه بر مراکز دولتی و خصوصی فعلی، شرکت طرف قرارداد باید به صورت ویژه با مراکز درمانی تامین اجتماعی و خصوصی دیگر هم قرارداد منعقد کند تا بازنشستگان بتوانند از خدمات ویژه این مراکز نیز بهرمند شوند.

ترکی همچنین به منظور بررسی مشکلات بازنشستگان استان هرمزگان از جمله بیمه تکمیلی بازنشستگان با روسای کانون‌های بازنشستگان هرمزگان و مدیر شرکت آتیه سازان استان هرمزگان دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این نشست تخصصی که در ساختمان مدیریت استان هرمزگان برگزار شد، با اشاره به مسائل بیمه تکمیلی بازنشستگان بر پرداخت هزینه‌های مراکز درمانی و تسریع در پرداخت هزینه‌های درمانی بازنشستگان تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، لزوم ایجاد بیمه تکمیلی کارآمد، پیگیری و اجرای ماده۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، پرداخت مطالبات بازنشستگان و اجرای ماده۳۰ قانون برنامه ششم توسعه از دیگر مباحثی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ترکی همچنین با خانواده شهید سلیمی از شهدای جنگ تحمیلی دیدار کرد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023