گردشگری و سفر

لزوم ارتقای خدمات زیرساختی گردشگری در مازندران

مجله خبری آبادی 118/مازندران معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به ورود بیش از ۲۰ میلیون مسافر به مازندران در تعطیلات نوروزی امسال خواستار تقویت زیرساخت‌های گردشگری و خدماتی این استان شد.

روح الله سلگی امروز در جمع رؤسای کمیته‌های ستاد تسهیلات سفر مازندران، گفت: میزبانی از جمعیت شناور ۲۰ میلیونی مازندران در ایام نوروز در حالی صورت گرفت که زیر ساخت‌های استان پاسخگوی  نیازهای ۳.۵ میلیون جمعیت بومی استان است.

‏جانشین استاندار مازندران در ستاد تسهیلات سفر، افزود: امسال با دستور ویژه استاندار و تدارک گسترده امکانات خدمات مطلوبی به مسافران نوروزی مازندران ارائه شد.

‏ وی با اشاره به کمبود امکانات برای میزبانی از مسافران و گردشگران در مازندران خواستار تقویت خدمات و زیرساخت های گردشگری این استان از سوی دولت شد.

‏سلگی مازندران را قطب گردشگری کشور دانست و یادآور شد: با توجه به رکورد ۹۵میلیون نفر شب اقامت مسافران در طی سال گذشته در مازندران باید تمهیدات ویژه‌ای برای خدمات‌دهی ملی به این استان اندیشیده شود.

‏معاون استاندار مازندران، اظهار کرد: وزارت میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان متولی امور گردشگران در کشور باید در خصوص ارتقای سطح خدمات گردشگری نگاه ویژه‌ای به مازندران داشته باشد.

‏این مسئول سیاسی و امنیتی تلاش‌های انجام شده دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی مازندران در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی امسال را موفق ارزیابی کرد ورافزود: خوشبختانه با تدابیر و هماهنگی‌های صورت گرفته نوروز امسال هیچگونه حادثه امنیتی در سطح مازندران رخ نداده است.

‏سلگی خاطرنشان کرد: با هدف افزایش خدمات رسانی به مسافران مازندران، ستاد دائمی تسهیلات سفر در این استان راه اندازی خواهد شد.

‏وی گردشگری را از قابلیت‌های ممتاز توسعه مازندران دانست و گفت: با ارتقای سطح امکانات و خدمات گردشگری در مازندران بخشی از مشکل اشتغال این استان برطرف خواهد شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023