گردشگری و سفر

لزوم برندسازی و بازاریابی در صنایع دستی استان سمنان

مجله خبری آبادی 118/سمنان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان نیز با بیان اینکه در تحقق رشد باید به موضوع بهره‌وری توجه ویژه شود، گفت: برندسازی و بازاریابی از مؤلفه‌های مهم رشد اقتصادی است و انتظار می رود که فعالان اقتصادی و خصوصا فعالان بخش گردشگری در استان به آن توجه ویژه کنند..

محمدرضا صادقی ۲۴ مهرماه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان سمنان با تأکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی نسبت به تحقق ۱۰۰ درصدی تعهد اشتغال تا پایان پاییز امسال توجه داشته باشند، اظهار کرد: خبرهای نویدبخش در زمینه توسعه اقتصاد گردشگری و تبدیل استان به مقصد سفر وجود دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای آزادسازی کاروانسرای شاه‌عباسی سمنان گفت: آزادسازی کاروانسرا با توجه به اینکه مطالبه عمومی بود، بازتاب خوبی بین شهروندان و رسانه‌ها و فضای مجازی داشت.

صادقی بر ارائه گزارش رشد اقتصادی با برش شهرستانی تأکید کرد و افزود: خبر اشغال ۸۳ درصدی هتل‌های استان در ایام تابستان نویدبخش توسعه اقتصاد گردشگری در استان و تبدیل استان به مقصد سفر است.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای استان سمنان در حوزه صنایع دستی، خواستار توجه به طراحی اپلیکیشن در حوزه توریسم، صنایع خلاق، ارزآوری و توسعه صادرات صنایع‌دستی در این استان شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کاهش تلفات و خسارات جاده استان در ایام پیک سفرها و از جمله در نوروز را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: افزایش نظارت و استانداردسازی، زمینه‌ساز افزایش سطح خدمات در حوزه گردشگری است.

نادر مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان نیز با قدردانی از تلاش‌های انجام شده توسط اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان سمنان در زمینه تحقق جهش اقتصادی، گفت: برندسازی در زمینه صنایع‌دستی و معرفی ظرفیت‌های تاریخی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان‌ها به‌طور مستمر ادامه داشته باشد.
وی وعده داد: مسوولان از توسعه صنعت پردرآمد گردشگری در استان حمایت خواهند کرد.
انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023