اجتماعی

لزوم پشتیبانی از سنت خوب «شبه‌خانواده»

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری، گفت: ایجاد شبه‌خانواده سنت بسیار خوبی‌ بوده که رو به گسترش است و باید مورد پشتیبانی قرار گیرد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، انسیه خزعلی با حضور در خانه سایه‌ مهر به منظور شرکت در ضیافت افطاری دختران این مرکز، اظهار کرد: ایجاد شبه‌خانواده سنت بسیار خوبی‌ بوده که رو به گسترش است و باید مورد پشتیبانی قرار گیرد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه رضایتمندی دختران ساکن در این خانواده‌های بزرگ بیانگر موفقیت طرح بوده، خاطرنشان کرد: لازم است موانع قانونی از مسیر خیرینی که تصمیم به این عمل نیک و ماندگار دارند، برداشته شود.

همچنین در این مراسم، مدیر مرکز سایه‌ مهر با بیان اینکه این مجموعه با تلاش خیرین و طلاب راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی در این مجموعه وجود دارد و تلاش ما در جهت استعدادیابی و سعی در خدمت به دختران حاضر در مجموعه است.

وی در پاسخ به ابراز نگرانی یکی از دختران مجموعه در خصوص اینکه که پس از ۱۸ سالگی، چه آینده‌ای را می‌توانند برای خود ترسیم کنند، افزود: این مجموعه قصد دارد پس از ۱۸ سالگیِ فرزندان خود، به تناسب توانمندی‌ها و فضای مجموعه، با ایشان همکاری کند.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، خانه «سایه مهر»، مرکز نگهداری تازه راه‌اندازی شده از ۲۰ دختر در دو رده سنی کودک و نوجوان است که ذیل موسسه خیریه کاروان محبت و کارگشایی «مهرآمن» فعالیت می‌کند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023