گردشگری و سفر

مراکز گردشگری لرستان کنترل شوند

مجله خبری آبادی 118/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان تأکید کرد.

احمدرضا دالوند در حاشیه سومین جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی که امروز ۲۱ اسفندماه برگزار شد با اشاره به اینکه ۱۲ کمیته برای این ستاد تشکیل و برای هرکدام تکالیفی تعیین شده است، اظهار کرد: در این جلسه متولی کمیته‌ها گزارشی از اقدامات خود ارائه دادند و برای مشکلاتی که وجود داشت راهکارهای لازم ارائه شد.

وی مهم‌ترین موضوعات این ستاد را هماهنگی بین دستگاه‌ها و بُعد نظارتی آن عنوان کرد و افزود: با هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌ها گروه‌های نظارتی تشکیل شود و فرآیند اجرای کار را در این مدت کنترل کنند تا مشکلات را مرتفع شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده این ستاد با آمادگی لازم بتواند بیشترین خدمات را از لحاظ کمی و کیفی به مهمانان نوروزی ارائه دهد.

دالوند با اشاره به تکالیفی که شهرداری‌ها و دستگاه‌های خدمات‌رسان در این ستاد برعهده دارند خاطرنشان کرد: با توجه به زمان تعیین شده برای شهرداری خرم‌آباد و راهداری استان ضروری است طی چند روز آینده اقدامات لازم را به‌منظور ساماندهی و زیباسازی ورودی‌های استان خصوصاً خرم‌آباد به پایان برسانند.

وی نظارت و کنترل مراکز گردشگری لرستان را ضروری دانست و اضافه کرد: بهتر است از ظرفیت دهیاری‌ها در این مناطق استفاده کنیم، همچنین مدیران این ستاد در تمامی ساعات شبانه‌روز باید آمادگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023