جامعه شهری

ممنوعیت توقف وسایل نقلیه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

شهردار منطقه ۹ تهران از برگزاری جلسه مشترک با پلیس راهور در خصوص محدودیت‌ها و تمهیدات ترافیکی مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ تهران با اشاره به ضرورت پیش بینی تمهیدات ترافیکی در مسیر راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: طی جلسات مشترک با پلیس راهور به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و روانسازی ترافیک در این روز ملی و مهم برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده است.

مرتضوی در ادامه گفت: از ساعت ۲۳ شب شنبه ۲۱ بهمن ورودی‌های جنوبی رینگ داخلی میدان آزادی و ورودی و خروجی خیابان‌های شهید نوری نیارکی، شهید دستغیب، هاشمی و دامپزشکی به بزرگراه آیت الله سعیدی مسدود است.

شهردار منطقه ۹ افزود: بزرگراه شهید لشگری از جنب فروشگاه رفاه و ورودی بزرگراه لشگری به رینگ بیرونی میدان آزادی نیز در بامداد روز ۲۲ بهمن ماه مسدود می‌شود.

این مقام مسئول در پایان از ممنوعیت توقف تمامی وسایل نقلیه در حاشیه محورهای خیابان و میدان آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی از ساعت ۲۲ شب ۲۱ بهمن ماه تا پایان مراسم ۲۲ بهمن خبر داد.

وی تأکید کرد: محدودیت‌های ترافیکی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت گسترده از طریق پیام رسان‌های اجتماعی رادیو تلویزیون و اکران بنر در محدوده خیابان آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023