جامعه شهری

منتظری خواستار هماهنگی شهرداری، اوقاف و دیوان عالی کشور در بحث موقوفه‌ها شد

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به آخرین وضعیت موقوفات دیوان عالی کشور، هماهنگی هر چه بیشتر بین شهرداری، سازمان اوقاف و امور خیریه و دیوان عالی کشور را خواستار شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری رئیس دیوان عالی کشور با علیرضا زاکانی شهردار تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری در این دیدار با اشاره به آخرین وضعیت موقوفات دیوان عالی کشور از جمله موقوفه مرحوم دکتر افشین و تمهید مقدمات جهت ساخت بیمارستان خیریه تخصصی کودکان، موقوفه هدایت و موقوفه آرش، هماهنگی هر چه بیشتر بین شهرداری، سازمان اوقاف و امور خیریه و دیوان عالی کشور را خواستار شد.

رئیس دیوان عالی کشور همچنین بر معرفی و تعیین نماینده‌ای از سوی شهرداری تهران جهت تسهیل و تسریع در انجام امور اداری موقوفه مرحومه قمر تاج آژیر تهرانی (موسوم به موقوفه آرش) و موقوفه مرحوم عبدالحمید هدایت تأکید کرد.

منتظری با بیان اینکه با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری که در جلسات و دیدارهای خود با مسئولین قوه قضاییه به دفعات موضوع حقوق عامه را مورد توجه ویژه قرار داده‌اند، بر اهمیت صیانت از حقوق عامه تاکید کرد و گفت: پرونده‌های مرتبط با شهرداری در راستای احقاق حقوق مردم وهمچنین جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال در اولویت رسیدگی قرار دارد.

 در این جلسه بر تعامل هر چه بیشتر شهرداری تهران و شهرداری نواحی ۲۲ گانه با دیوان عالی کشور تأکید شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023