جامعه شهری

نظافت مسیر راهپیمایی با ۲۵۰۰ نیروی پاکبان/ توزیع ۲۰ هزار کیسه پارچه‌ای

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران از نظافت مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط ۲۵۰۰ نیروی پاکبان خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران پیرامون اقدامات  انجام شده در جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد:  پاکسازی مسیر راهپیمایی قبل از شروع مراسم و از صبح دیروز با  ۱۵۰۰ نفر نیروی انسانی اعم از نیروی کارگری جمع آوری پسماند تر  و خشک با بیش از ۱۰۰دستگاه ماشین آلات انجام شد.

وی افزود: از صبح امروز هم ۲۵۰۰ نفر نیروی انسانی با لباس های نارنجی و آبی که به ترتیب جمع آوری زباله تر و زباله خشک و اجرای طرح نوماند را برعهده دارند، فعالیت کرده‌اند. به طوریکه در حین مراسم هم وظیفه پاکسازی معابر توسط آنها انجام شد.

وی با اشاره به اینکه ۴۰۰دستگاه ماشین حمل پسماند در مراسم ۲۲بهمن فعالیت کرده اند، گفت: از این تعداد ۲۰۰دستگاه خودروی وانت جمع آوری نوماند و ۲۰۰دستگاه انواع خودرو مکانیزه بوده است، 

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، محمدی با بیان اینکه ۲۰هزار کیسه پارچه‌ای باهدف حذف کیسه پلاستیکی بین شهروندان توزیع شد، ادامه داد: همچنین در مراسم راهپیمایی مراسم ۲۲بهمن، آموزش و اطلاع رسانی در مورد طرح نوماند  با هدف معرفی، آموزش و اطلاع رسانی با حضور آموزش گران ادارات بازیافت مدیریت پسماند در مسیر  اتفاق افتاد. 

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023