جامعه شهری

نوسازی ناوگان خطوط اتوبوسرانی غرب پایتخت/ اختصاص ۴۰۴ اتوبوس جدید به «خودرو سرویس شهر»

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: از صبح امروز، فعالیت هفدهمین شرکت اتوبوسرانی پایتخت با نام «خودرو سرویس شهر» به طور رسمی در خطوط غربی تهران آغاز شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، مهدی علیزاده با اعلام این خبر گفت: با دستور شهردار تهران و به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات اتوبوسرانی، طی قراردادی با شرکت «خودرو سرویس شهر» مقرر شد این شرکت در حوزه راهبری و ارائه خدمات حمل و نقلی در حوزه اتوبوسرانی فعالیت خود را آغاز کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: با توافقات صورت گرفته، تعداد ۴۰۴ دستگاه اتوبوس جدید به شرکت «خودرو سرویس شهر» اختصاص داده شده که به تدریج و پس از انجام اقدامات اولیه وارد خطوط اتوبوسرانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه در فاز اول این اقدام، ۱۱ خط اتوبوسرانی در مناطق ۲، ۵ و ۲۲ و سامانه پنج در اختیار شرکت خودرو سرویس شهر قرار گرفت و در مراحل بعدی خطوط دیگری در مناطق مختلف شهر تهران تحت پوشش این شرکت قرار می گیرد، گفت: صبح امروز، تعداد ۲۰ دستگاه اتوبوس نو با اتوبوسرانان جدید در خطوط غربی پایتخت خدمات رسانی به شهروندان را آغاز کردند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، وی  با تأکید بر اینکه به طور جدی پیگیر توسعه ناوگان اتوبوسرانی از طریق نوسازی و بازسازی هستیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تزریق ناوگان جدید بتوانیم خدمات بهتری به مردم عزیز تهران ارائه کنیم.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023