اجتماعی

وزش باد شدید و رگبارهای پراکنده طی روزهای آینده در تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان این استان طی چهار روز آینده را صاف تا نیمه‌ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی کرد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، با بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی، آسمان استان تهران طی چهار روز آینده صاف تا نیمه‌ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که امروز در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید (به ویژه در بخش‌های جنوبی استان) و در ارتفاعات به ویژه ارتفاعات شرقی استان گاهی با رگبار پراکنده مورد انتظار است.

از یکشنبه شب با فعالیت سامانه بارشی افزایش ابرناکی و ابتدا در ارتفاعات و سپس از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه‌شنبه در سطح استان گاهی رگبار و رعد و برق و تندبادهای لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.

در روزهای شنبه و یکشنبه روند افزایش دما و روز سه‌شنبه کاهش نسبی دما رخ خواهد داد.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۷ اسفندماه) صاف گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد و در روز یکشنبه (۲۸ اسفندماه) صاف در بعدازظهر نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی- امین‌آباد با کمینه دمای منفی ۳ درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023