جامعه شهری

وزیر کشور: نوجوانان ایران اسلامی خانواده را به مشارکت در انتخابات ترغیب کنند

وزیر کشور، وظیفه امروز نوجوان ایران اسلامی را تشویق به مشارکت خانواده در انتخابات دانست.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 به نقل از مرکز اطلاع رسانی کشور،  احمد وحیدی روز شنبه در همایش ریحانه‌های تمدن ساز که با حضور دانش‌آموزان دختر از سراسر استان تهران در تالار وزارت کشور برگزار شد با اشاره به انتخابات پیش رو، مهمترین وظیفه این روزهای نوجوانان ایران اسلامی را حضور در صحنه انتخابات و تشویق به مشارکت سیاسی خانواده و دوستان در عرصه انتخابات دانست.

وزیر کشور با تبریک ایام الله دهه فجر به نوجوانان، آنان را آینده‌سازان آتی کشور خطاب کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران بر پایه انقلاب و تحول در قلب‌ها و اذهان افراد بود.

وحیدی خاطرنشان کرد: شما دختران با عفاف و حجاب خود که حاصل خودباوری و تربیت اسلامی است، مایه مباهات ایران عزیز هستید و این گنجی ارزشمند و غیر قابل معامله است که شما را به قله‌ها خواهد رساند. بنابراین نباید خسته شد که «قله نزدیک» است.

در انتهای این همایش وزیر کشور به همراه زینب اختری مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت کشور و اعضای خانواده شهیده فائزه رحیمی از چند یادمان این شهید جوان رونمایی شد.

فائزه رحیمی دانشجو معلم ۲۰ ساله دانشگاه فرهنگیان تهران یکی از شهدای حمله تروریستی کرمان بود. او در جنایت تروریستی روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه  به همراه ۲۳ دانش آموز به خیل شهدا پیوست.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023