جامعه شهری

ویژه‌برنامه «قصه خیابان‌های ۵۷» میزبان نوجوانان می‌شود

همزمان با ایام دهه فجر دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «قصه خیابان‌های ۵۷» در فرهنگسراهای پایتخت برگزار می‌شود.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با ایده‌پردازی و اجرای اعضای باشگاه نوجوانان و با عنوان «قصه خیابان‌های ۵۷» همزمان با ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در فرهنگسراهای پایتخت برگزار می‌شود.

این برنامه با هدف شکل‌گیری باشگاه نوجوانان فعال حوزه کتاب و کتابخوانی و آشنایی با کتاب‌های مرتبط با ایام پیروزی انقلاب اسلامی، وقایع، اتفاقات و افراد موثر در انقلاب برگزار می‌شود.

مطالعه و بررسی انقلاب‌های دنیا و مقایسه تطبیقی این انقلاب‌ها با انقلاب اسلامی ایران توسط نوجوانان، از موضوعات مورد توجه در این ویژه‌برنامه است.

مهمانان این برنامه، اعضای باشگاه ۱۰۰تایی‌ها و اعضای فعال کتابخانه‌ها و نوجوانان مناطق هستند که با حضور مدیران کتابخانه‌ها و نویسندگان مدعو، به بررسی کتاب‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی می‌پردازند.

ویژه‌برنامه «قصه خیابان‌های ۵۷» از ۱۲ تا ۲۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در کتابخانه‌های منتخب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

بر اساس گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به فرهنگسراهای شهر تهران و یا به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023