اجتماعی

پرداخت ۳ برابری مستمری به مددجویان زلزله‌ خوی در آینده‌ای نزدیک

مدیرکل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری ۳ برابری به حساب ۴ هزار و ۹۶۵ مددجوی آسیب‌دیده زلزله‌ خوی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: تاکنون ۸۲ میلیارد و ۵۶۱ میلیون و ۹۶۳ هزار و ۸۴۲ ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، محمدرضا کاظم‌زاده مدیرکل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری ۳ برابری به حساب ۴ هزار و ۹۶۵ مددجوی آسیب‌دیده  زلزله‌ خوی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این موضوع در دست اقدام است و در آینده‌ای نزدیک واریز صورت می‌پذیرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور درخصوص پروسه ساخت مسکن مددجویان تحت پوشش که در زلزله آسیب‌دیده است، افزود: براساس تفاهم دوجانبه سازمان بهزیستی کشور با بنیاد مسکن با تائید تخریب مسکن مددجویان توسط بنیاد عملیات آواربرداری و ساخت مسکن صورت خواهد گرفت. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، به گفته این مقام مسئول در مجموع کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران به زلزله‌زدگان خوی از طریق سازمان بهزیستی کشور تاکنون به ۸۲ میلیارد و ۵۶۱ میلیون و ۹۶۳ هزار و ۸۴۲ ریال رسیده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023