گردشگری و سفر

پروژه بام شهر قزوین به بهره‌برداری رسید

مجله خبری آبادی 118/قزوین مدیر منطقه نمونه گردشگری بوستان ملی باراجین گفت: بام شهر دارای پیوست زیست‌محیطی است که در مساحت ۱۷ هزار مترمربع طرح‌ریزی‌شده و برای آماده‌سازی آن مبلغ ۲۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است. این پروژه در سال ۱۳۹۹ آغاز و امروز بااعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

داوود میراشه پنجشنبه ۲۱ مهرماه ۱۴۰۱ در آئین افتتاح پروژه بام شهر قزوین که به مناسبت هفته وحدت در بوستان ملی باراجین برگزار شد، اظهار کرد: بام شهر پروژه‌ای بزرگ و مردم محور است که بهره‌برداری از آن فرصت توسعه شهر در حوزه گردشگری و همچنین رفع نیازهای فراغتی شهروندان را به همراه دارد.

وی گفت: بام شهر، دارای پیوست زیست‌محیطی است که در مساحت ۱۷ هزار مترمربع طرح‌ریزی‌شده و برای آماده‌سازی آن مبلغ ۲۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است. این پروژه در سال ۱۳۹۹ آغاز و امروز بااعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

d9bed8b1d988da98d987 d8a8d8a7d985 d8b4d987d8b1 d982d8b2d988db8cd986 d8a8d987 d8a8d987d8b1d987d8a8d8b1d8afd8a7d8b1db8c d8b1d8b3 65a6843ba01ad

مدیر منطقه نمونه گردشگری بوستان ملی باراجین افزود: این پروژه باهدف افزایش پتانسیل جذب گردشگر، ایجاد منظر ویژه شهری، تقویت تعاملات اجتماعی با ۲۱ هزار مترمکعب عملیات خاک‌برداری و خاک‌ریزی و ۱۰ هزار مترمکعب بسترسازی و کف سازی، ۱۵ عدد آلاچیق به بهره‌برداری رسیده است. همچنین این پروژه کاربردی، دارای فضای سبز و مبلمان شهری استانداردی است که بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه متناسب با نیازهای شهروندان قزوینی احداث‌شده و با قرار گرفتن در موقعیت بسیار زیبا و مشرف‌به شهر و داشتن جاده اختصاصی نورالشهدا و در جوار مزار ۸ شهید گمنام  از جاذبه توریستی ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، در این مراسم از برخی مسئولین دست‌اندرکار اتمام این پروژه ازجمله سیدمحمد علمی، حسین رضی، کامران گلباز، ناظر فنی پروژه، رضا شعبانی، ناظر فضای سبز پروژه، محمد اصل نعمتی، ناظر مقیم پروژه، مقدم، مدیرعامل شرکت سازندگی انصار، صحت، مدیر پروژه بام شهر، یوسفی، سرپرست کارگاه پروژه و سلطانلو، ناظر برق پروژه بام شهر قزوین تقدیر شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023