گردشگری و سفر

پیست اسکی اوجور امسال به بهره‌برداری می‌رسد

مجله خبری آبادی 118/اردبیل رییس هیات اسکی و ورزش‌های زمستانی استان گفت: پیست اسکی اوجور به همت سرمایه گذاران و تلاش کارکنان مجموعه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

فاطمه محمدپور، رییس هیات اسکی و ورزش‌های زمستانی استان اردبیل ۱۲ فروردین در بازدید از پیست اسکی اوجور از مراحل آزمایش تله اسکی و رفع نواقص دستگاه ها خبر داد و گفت: پیست اسکی اوجور به همت سرمایه گذاران و تلاش کارکنان مجموعه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

محمدپور در این بازدید ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل و نماینده سرمایه گذاران و نیز پیمانکاران تلاشگر این پروژه بیان کرد: جامعه اسکی استان منتظر تکمیل این پیست است و با داشتن دو پیست می توانیم بیش از پیش رویدادهای خوبی را در حوزه اسکی کشور رقم بزنیم و قطعاً در راستای تحقق این امر هیات اسکی استان نیز از هیچ خدمتی دریغ نخواهد کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به حجم و کیفیت و ماندگار ی برف در اوجور، با بهره برداری از این پیست ورزشکاران مدت زمان بیشتری را برای تمرین خواهند داشت که در ارتقای سطح اسکی استان و کشور تاثیر خواهد داشت.

رییس هیات اسکی و ورزش های زمستانی استان با اشاره به بهره برداری کامل از این پیست در شهرستان سرعین، بیان کرد: این منطقه می‌تواند در آینده‌ای نزدیک به عنوان یکی از میزبانان اصلی ورزش‌های زمستانی در کشور باشد.

محمدپور افزود: راه اندازی کامل پیست اوجور در کنار پیست آلوارس می تواند به رونق گردشگری زمستانی به ویژه گردشگری ورزشی در این منطقه کمک کند که انتظار می رود این زنجیره به شکل مناسب کامل شود.

وی همچنین از تلاش مجموعه راهداری استان و شهرستان سرعین از تکمیل راه دسترسی به این مجموعه خبر داد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023