جامعه شهری

پیگیری مطالبات حوزه حمل و نقل و رانندگان استان تهران

دبیر شورای ترافیک استان تهران بر لزوم پیگیری مطالبات حوزه حمل و نقل و رانندگان تأکید کرد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، جلسه هم اندیشی دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک استان به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل و رانندگان با حضور برخی از نمایندگان شهرداری‌های استان و اداره کل راهداری و اداره کل روابط عمومی استانداری برگزار شد.

تجلیل از رانندگان، نشست رانندگان منتخب با مسئولین به ویژه استاندار تهران، رونمایی از مدهای حمل و نقل، حضور متولیان حوزه حمل و نقل در سامانه سامد از پیشنهادات ارائه شده در این نشست بود.

ابوالفضل دربانی دبیر شورای ترافیک استان تهران با تأکید بر اینکه گرامیداشت روز حمل و نقل و رانندگان نباید فقط به این روز محدود باشد،  ادامه داد: باید در طول سال این اقدامات صورت پذیرد.

تشکیل کارگروهی با حضور نمایندگان سازمان‌های حمل و نقل بار و مسافر شهرداری‌های استان جهت پیگیری مطالبات حوزه حمل و نقل و رانندگان از مصوبات این جلسه بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران،  در آذر ماه سال ۱۳۶۲، تعداد کشتی‌های منتظر تخلیه در بندرهای ایران به حدود ۱۰۰ فروند رسیده بود که مشکلات زیادی را برای ترابری ایران به بار آورده‌ بود. در سال ۱۳۶۲ با صدور فرمانی از سوی رهبر انقلاب، حضرت امام خمینی  (ره)،  کامیون‌ها و تریلی‌های زیادی برای تخلیه بارها اعزام شدند. با این فرمان و اعزام کامیون‌ها مشکل تجمع کالاهای وارداتی و نوبت‌های طولانی تخلیه کشتی‌ها در بندرهای ایران به مرور حل شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023