جامعه شهری

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه متروی پرند

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره‌برداری از ایستگاه متروی پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، علی اصغر قائمی در خصوص بهره‌برداری از ایستگاه متروی پرند، اظهار کرد: پرند جمعیت نسبتاً بالایی دارد و تعداد زیادی از افراد این منطقه، روزانه برای اشتغال و یا رفع نیازمندی‌ها به تهران تردد دارند.

وی ادامه داد: به میزان استقبال از متروی پرند و کاهش سفرهای روزانه، این افتتاح در کاهش ترافیک و به تبع آن آلودگی هوای مناطق منتهی به پرند اثرگذار خواهد بود.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: ورودی‌ها و خروجی‌ها از تهران به پرند و نوع و کیفیت خودروهای در حال تردد در این مسیر می‌تواند مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد تا ببینیم تا چه اندازه در کاهش آلودگی در این مسیر اثرگذار خواهد بود؛ اما در مجموع افتتاح این ایستگاه در مدیریت شرایط بی‌اثر نخواهد بود و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استفاده کنند.

بر اساس گزارش سایت شهر، ایستگاه مترو پرند، فردا- پنجشنبه نهم آذرماه- با حضور رئیس جمهور و شهردار تهران به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023