گردشگری و سفر

کرمانشاه تا ۲ سال آینده به ۵ هتل “پنج ستاره” نیاز دارد

مجله خبری آبادی 118/کرمانشاه به گفته معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه تا دو سال آینده به پنج هتل پنج ستاره نیاز دارد.

علی اصغر رشنو در گفت و گو با مجله خبری آبادی 118، بااشاره به کمبود تعداد تخت های اقامتی بویژه تخت هایVIP در شهر کرمانشاه، اظهار کرد: یکی از مسائل مورد نیاز برای شهر کرمانشاه هتل های پنج ستاره است، چراکه در حال حاضر فقط چند هتل از این دست داریم که آن هم در اکثر روزهای سال تا ۸۰ درصد ظرفیت تخت هایشان پر است.

وی تصریح کرد: باتوجه به فروکش کردن بیماری کرونا و بازگشت تدریجی گردشگری به روزهای پررونق گذشته  و نیز در پیش بودن افق های روشنی برای این حوزه در استان، بنظر می رسد افزایش تعداد هتل های پنج ستاره باید در کرمانشاه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان با بیان اینکه کرمانشاه تا دو سال آینده به پنج هتل پنج ستاره نیاز خواهد داشت، افزود: در حال حاضر یک هتل پنج ستاره در شهر کرمانشاه در حال ساخت داریم که حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا سال آینده آماده افتتاح شود.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح این پروژه به افزایش تعداد تخت های اقامتی در شهر کرمانشاه کمک خوبی خواهد کرد.

رشنو به برنامه ریزی برای افزایش تعداد هتل بیمارستان های کرمانشاه هم اشاره کرد و گفت: باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده برای رونق گردشگری سلامت، به احداث چنین پروژه هایی نیز توجه داریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه هتل بیمارستان ماد در حال احداث است، اظهار کرد: این پروژه حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تنها به دلیل یک مانع روند تکمیل آن به تاخیر افتاده که امیدواریم سریعتر این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023