گردشگری و سفر

گلگشت در آبادان با اتوبوس‌های گردشگری

مجله خبری آبادی 118/خوزستان اتوبوس‌های گردشگری در طول سال و به صورت هفتگی در آبادان راه‌اندازی می‌شوند.

مسؤول کانون جهانگردی آبادان با اعلام این خبر در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118، توضیح داد: اداره میراث‌ فرهنگی با همکاری سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان طرح استفاده از اتوبوس‌های گردشگری در این شهرستان را برای خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران در طول سال و به صورت مستمر اجرا خواهد کرد.

استفاده از اتوبوس‌های گردشگری رایگان خواهد بود و به‌ صورت ثابت صبح هر پنجشنبه گردشگران را به دیدن جاذبه‌های گردشگری مهم شهرستان آبادان می‌برند.

احمد امیری خاطرنشان کرد: آبادان به دلیل برخورداری از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی، گردشگری، تجاری و… در طول سال مسافران و گردشگران درون‌استانی بسیاری دارد.

وی اضافه کرد: معرفی مناطق تاریخی و گردشگری آبادان و همچنین یادآوری دوران دفاع مقدس برای پاسداشت خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران از اهداف مهم فعالیت اتوبوس‌های گردشگری در سطح شهر آبادان است.

اتوبوس‌ها گردشگری معمولا از سوی یک شرکت تور گردشگری یا سازمان گردشگری آن شهر برنامه‌ریزی می‌شود تا در طول روز نقاطی از یک شهر را به مسافران آن نشان دهند. درون هر اتوبوس گردشگری یک فرد به عنوان راهنما وجود دارد که در طول سفر یک روزه همراه شماست.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023