اجتماعی

۱۰۰ هزار مددجوی کمیته‌امداد بیماری صعب‌العلاج دارند

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: هم اکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار سالمند و ۱۰۰ هزار مددجوی دارای بیماری صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند و برخی نیز مستعد شغل و توانمندی هستند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، حسین خدرویسی در نشست آموزشی توجیهی مددکاران استان تهران اظهار کرد: امروز نهاد مقدس کمیته امداد پرچمدار خدمت‌رسانی در بخش‌های مختلف از جمله تامین مسکن، اشتغال و خدمت حمایتی و معیشتی است.

وی افزود: امدادگران در سراسر کشور با افتخار و بی‌منت در خدمت عزیزترین و شریفترین افراد جامعه هستند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به اینکه همه واحدهای امداد در خدمت مددکاران و مددجویان هستند، بیان کرد: ما در کمیته امداد همه در صف و ستاد در خدمت مددجویان هستیم. همه امدادگران کار ارزشمندی در راستای خدمت‌رسانی به نیازمندان انجام می‌دهند.

وی افزود: حوزه تخصصی حمایت و سلامت خانواده، محور اصلی خدمت به مدجویان است، برخی حوزه‌ها تکمیل کننده و برخی پشتیبان حوزه مددجویی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، خدرویسی ادامه داد: هم اکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار سالمند و ۱۰۰ هزار مددجوی دارای بیماری صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند و برخی نیز مستعد شغل و توانمندی هستند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد بیان کرد: مددکاران پرچمداران خدمت هستند که با چالش‌های مختلفی در حوزه خدمت‌رسانی مواجهند و ما در این راستا تلاش داریم اقدامات لازم را در خصوص رفع مشکلات موجود اجرایی کنیم.

وی گفت: اشتغال یکی از بهترین و ارزشمندترین خدمات کمیته امداد و عامل توانمندسازی است و از دیگر عوامل توانمندسازی، تامین مسکن و خدمات فرهنگی و حقوقی است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023