گردشگری و سفر

۱۰۰ هزار نفر در مراکز اقامتی همدان اسکان یافتند

مجله خبری آبادی 118/همدان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان گفت: از ۲۴ اسفند سال قبل تا ۱۰ فروردین سال‌جاری ۱۰۰ هزار نفر در اقامتگاه‌های رسمی، غیررسمی و اضطراری استان ساکن بوده‌اند.

محسن معصوم‌علیزاده در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118، بیان کرد: در این مدت ۱۴ هزار و ۳۸۵ نفر در هتل‌ها، ۵۶۲۷ نفر در مجتمع‌های گردشگری، ۳۰۸۵ نفر در مهمانپذیرها و ۲۵۰۲ نفر در هتل آپارتمان‌ها اقامت داشتند. 

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان همدان تصریح کرد: همچنین ۳۱۱۹ نفر در بوم‌گردی‌ها، ۵۱۵ نفر در متل‌ها، ۲۱ هزار و ۴۰۵ نفر در خانه‌مسافرها، ۴۷ هزار نفر در اقامتگاه‌های غیررسمی، ۸۴۶ نفر در اقامتگاه‌های اضطراری و مابقی در سایر مراکز اقامتی اسکان پیدا کردند.

معصوم‌علیزاده با اشاره به اینکه در این مدت ۷۵۳ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری همدان بازدید کرده‌اند، گفت: غار علیصدر، آرامگاه بوعلی و آرامگاه باباطاهر بیشترین آمار بازدیدکنندگان نوروزی را داشته‌اند.

وی در پایان مطرح کرد: همچنین در مدت زمان یاد شده ۳۴۹ بازدید نظارتی از مراکز گردشگری همدان انجام و ۱۹ مورد تذکر، پنج مورد تشویقی و دو اخطار کتبی نیز صادر شده است.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023