جامعه شهری

۲ پایگاه مدیریت بحران تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسند

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در خصوص پروژه‌هایی که تا پایان سال جاری و اوایل سال آینده در حوزه بحران به بهره‌برداری می‌رسند، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 علی نصیری اظهار کرد: دو پایگاه مدیریت بحران را در حال حاضر آماده افتتاح داریم که یک پایگاه در مجاورت اتوبان امام علی(ع) در منطقه ۱۴ به نام شهید مهران خالدی و دیگری پایگاه مدیریت بحران محله زنجان در منطقه ۲ است که تا پایان سال افتتاح خواهند شد.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: برای اوایل تابستان سال آینده نیز دو پایگاه مدیریت بحران “یاران” در محله شهرک نفت منطقه یک و پایگاه “بوستان ولایت” در منطقه ۱۹ آماده افتتاح خواهند شد. از چهار پایگاهی که برای امسال و اوایل سال آینده افتتاح می شوند، سه پایگاه از نظر ویژگی شبیه به هم و دارای ۱۲۵۰ متر زیر بنا و ۹۰۰ متر سطح اشغال هستند و تنها پایگاه محله زنجان کوچکتر از آنها و دارای ۳۶۰ متر زیربنا است.

به گزارش سایت شهر نصیری در پایان گفت: در زمینه پروژه ملی “سامانه هشدار سریع زلزله” نیز اقدامات مهمی انجام شده است و کارهای فنی آن تا پایان سال به اتمام می رسد و کل پروژه تا اوایل تابستان ۱۴۰۳ آماده افتتاح می شود که بهره برداری از آن با حضور رئیس‌جمهوری صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023