جامعه شهری

۸۰۰۰ جابه جایی مسافر در نخستین روز بهره برداری رسمی متروی پرند

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از جابه‌جایی ۸۰۰۰ مسافر در نخستین روز بهره‌برداری رسمی از ایستگاه متروی شهر پرند در روز شنبه خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، هادی زند در این باره گفت: خدمات‌رسانی به مسافران در ایستگاه شهر پرند از روز جمعه انجام و در نهایت به طور رسمی مسافرگیری در این ایستگاه از شنبه هفته جاری آغاز شد که در این روز ۸۰۰۰ جابه‌جایی مسافر به ثبت رسید. در روز جمعه نیز ۳ هزار مسافر در این مسیر جابه‌جا شدند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در ادامه با اشاره به رایگان بودن متروی پرند تا یک هفته افزود: در حال حاضر ساعت فعالیت این خط از ۷ صبح تا ساعت ۱۹ می‌باشد و سرفاصله قطار ۲ ساعت است که به‌مرور سرفاصله کاهش می‌یابد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، وی در پایان با اشاره به اینکه مسافران با دسترسی به ایستگاه متروی شهر پرند به‌راحتی می‌توانند با استفاده از شبکه مترو و به‌ دور از ترافیک سطح شهر به مناطق مختلف تهران سفر کنند، عنوان کرد: طول خط یک متروی تهران از پرند تا تجریش به ۸۱ کیلومتر رسیده است و پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده تعداد آمار مسافری آن هم‌ افزایش یابد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023