گردشگری و سفر

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سدهای یازده‌گانه استان اردبیل

مجله خبری آبادی 118/اردبیل مدیر سرمایه گذاری و تامین مالی شرکت آب منطقه ای اردبیل از انتشار فراخوان فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سدهای یازده گانه سطح استان خبر داد.

کریم قرایی، مدیر سرمایه گذاری و تامین مالی شرکت آب منطقه ای اردبیل ۱۶ فروردین در جمع خبرنگاران گفت: در راستای شیوه نامه اجرایی فعالیت های گردشگری و تفریحی در منابع و تاسیسات آبی و پیرامون آنها، مخزن و اراضی ۱۱ سد سطح استان اردبیل جهت انجام فعالیت های گردشگری بصورت اجاره ۲۰ ساله واگذار می شود.

وی افزود: سدهای یامچی و سرخاب در محدوده شهرستان نیر، سدهای سبلان و احمدبیگلو در محدوده شهرستان مشگین شهر، سد سقزچی در محدوده شهرستان نمین، سد بفراجرد در محدوده شهرستان خلخال، سد تازه کند در محدوده شهرستان انگوت، سد گیلارلو در محدوده شهرستان گرمی، سدهای گیوی و لیکوان در محدوده شهرستان کوثر و سد نئور در محدوده شهرستان اردبیل سدهایی هستند که جهت سرمایه گذاری به متقاضیان بصورت اجاره واگذار می گردد.

قرایی با بیان اینکه فراخوان مزایده عمومی این سدها از طریق نشریات سراسری اعلام شده است، اظهار کرد: سرمایه گذاران و متقاضیان می توانند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه اسناد خود را تحویل دفتر قراردادهای شرکت نمایند.

مدیر سرمایه گذاری و تامین مالی شرکت آب منطقه ای اردبیل تصریح کرد: بخش آب استان اردبیل دارای ظرفیت‌های بالقوه و کم نظیری است که با ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی و بکارگیری توانمندی این بخش، می‌توان شاهد توسعه فضای کسب و کار و اشتغال آفرینی در این بخش بود.

وی عنوان کرد: سدها، تاسیسات آبی و آب‌های معدنی استان ظرفیت بسیار بالایی برای سرمایه گذاری هستند که شرکت آب منطقه ای اردبیل آمادگی دارد این ظرفیت‌های کم نظیر را برای اشتغالزایی و با راهکارهای بسیار مناسب در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد.

قرایی ارائه برنامه‌های حمایتی سرمایه‌گذاری‌ در بخش آب استان را یادآور شد و گفت: برای ارائه خدمات بهتر به مردم از هر فرصتی استفاده خواهیم کرد تا زمینه برای رشد و توسعه اقتصادی منطقه و ورود سرمایه بخش خصوصی به منطقه فراهم شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023